بیوگرافی تک ناین+عکس

بیوگرافی تک ناین خواننده معروف و آهنگ جدید مشترک با یاس+عکس ها

بیوگرافی تک ناین خواننده معروف و آهنگ جدید مشترک با یاس+عکس ها

 

همونـطور که میدونید آهنگی با همکاری یــاس و Tech Nine منتشر شد ، این آهنگ افتخـاری برای هیپ های آمـریکا و فارسیست که مطمئناً یکی از بهترین آهنگ های چند وقت اخیر هم خواهد شد ، یاس اخیـراً طبق مصاحبه ایی که با Mtv داشت رپ فارسی را جـدا از رپ بی محتوای آمریکا دانست اما Tech Nine برخلاف اکثریت رپ کن ها در آمریکاست ، کسی که علاوه بر تکنیک برای محتوای نیـز اهمیت خاصی قائل است و حـال کمپانی به نـام Strange Music دارد ، امـروز سعی کـردم بیوگـرافی مختصری در مورد این عوجوبه ی رپ آمریکـا حاضر کنیم تـا شما نیر بیشتر با او آشنا شوید

 

 

 بیوگرافی تک ناین خواننده معروف و آهنگ جدید مشترک با یاس+عکس ها

بیوگرافی تک ناین خواننده معروف و آهنگ جدید مشترک با یاس+عکس ها

بیوگرافی تک ناین

آرون دانتز یاتس ملقب به “تک ناین” رپ کـن آمریکایی ، متولد ۸ نوامبر ۱۹۷۱ در شهر کانزاس از ایالت میسوری است. در سال ۱۹۹۹ او به همراه تراویس اُگین لیبل “استرنج موزیک” را ساختند. در طول پرونده ی کاری خود ، تک ناین بالای یک میلیون نسخه آلبوم فروخته و همینطور از موزیک های او در برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و بازی های کامپیوتری استفاده شده است.

لقب او از یک تفنگ دستی نیمه خودکار به همین نام گرفته شده و این اسم به دلیل استایل چاپرش( یک زیر مجموعه از سبک رپ که در آن کلمات با سرعتی بسیار بالا و قافیه بندی خاصی پشت هم آورده می شوند) توسط “بلک والت” به او داده شده است. البته تک ناین بعد ها معنای بهتری برای اسم خود آورد که در آن “تک” مخفف “تکنیک” و “ناین (نُه)” عدد پایان بخش آن تکنیک هاست.

رزومه ی کاری

در سال ۱۹۹۱ او به عضویت گروهی موسوم به “مافیای سیاه” در آمد.در سال ۱۹۹۳ با لیبل “پرسپکتیو رکوردز” قرارداد امضا کرد، اما این لیبل از هم فرو پاشیده شد و تک ناین به گروه “کوئست رکوردز” پیوست.

در سال ۱۹۹۷ او به گروه “رژیم” پیوست و در تراکی که برای فیلم “باند وابسته” (با بازی توپاک شکور) خوانده شده بود همکاری کرد. او در سال ۱۹۹۹ در آهنگ “سرود” تهیه شده توسط سوای و کینگ تک (با حضور امینم، کول جی رپ، اگزیبیت و …) حضور پیدا کرد و توانست خود را مطرح کند.

در سال ۲۰۰۱ آلبوم “آنجلیک” خود را پخش کرد و در سال بعد او آلبوم “قدرت مطلق” خود را پخش کرد که این آلبوم رتبه ی ۷۲ در بین ۲۰۰ آلبوم پر فروش آمریکا را به خود اختصاص داد.

بیوگرافی تک ناین خواننده معروف و آهنگ جدید مشترک با یاس+عکس ها

آلبوم ها

آرامش قبل از طوفان در سال ۱۹۹۹

آلبوم بدترین در سال ۲۰۰۰

آنجلیک در سال ۲۰۰۱

قدرت مطلق در سال ۲۰۰۲ (رتبه ی ۷۲ در بین ۲۰۰ آلبوم پرفروش آمریکا)

مذهب در سال ۲۰۰۶

بدبختی شراکت رو دوست داره در سال ۲۰۰۷

قاتل در سال ۲۰۰۸(رتبه ی ۱۲ در بین ۲۰۰ آلبوم پرفروش آمریکا)

بیمارشناسی ۱۰۱ در سال ۲۰۰۹

پادشاه تاریکی در سال ۲۰۰۹

دروازه های ترکیب شده در سال ۲۰۱۰

همه ی ۶ ها و ۷ ها در سال ۲۰۱۱ (با حضور افرادی چون اسنوپ داگ،لیل وین، باستا رایمز، تویستا و….)

به سرزمین عجایب خوش آمدید در سال ۲۰۱۱

EP

خط های گمشده از پادشاه تاریکی در سال ۲۰۱۰

رسوخ در سال ۲۰۱۰

کلاسترفاک در سال ۲۰۱۲

در سال ۲۰۱۲E.B.A.H

نقطه ی جوش در سال ۲۰۱۲

/ 0 نظر / 14 بازدید